İndirim!

Baskılı Kenar Koruyucu Karton Köşebent

Orijinal fiyat: ₺2.023,00.Şu andaki fiyat: ₺1.923,00.

Baskılı Kenar Koruyucu Karton Köşebent, genellikle nakliye ve depolama süreçlerinde ürünlerin kenarlarını korumak amacıyla kullanılan bir ambalaj malzemesidir. Bu köşebentler, darbelere ve çizilmelere karşı koruma sağlayarak ürünlerin hasar görmesini önler. Baskılı olmaları, markaların veya üreticilerin kendi logolarını, marka isimlerini ya da herhangi bir mesajı bu köşebentler üzerine basarak, hem koruma sağlamaları hem de marka bilinirliğini artırmaları açısından avantaj sağlar.

Karton köşebentler, geri dönüştürülebilir ve çevre dostu bir malzeme olan kartondan üretilir. Bu nedenle, sürdürülebilir ambalaj çözümleri arayan işletmeler için uygun bir seçenektir. Baskılı versiyonları, özellikle perakende sektöründe, tüketiciye ulaşan ürünlerin ambalajında marka bilincini ve ürün bilgisini artırmak için kullanılır.

Bu ürünler, çeşitli boyut ve kalınlıklarda üretilebilir, böylece farklı ürünlerin ve ambalajların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Ayrıca, baskı için çeşitli teknikler kullanılarak, yüksek kaliteli ve dikkat çekici tasarımlar oluşturulabilir.

Stok kodu: STS-BKKKK Kategoriler: , ,

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Baskılı Kenar Koruyucu Karton Köşebent” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ARA