İndirim!

L Karton Köşebent

Orijinal fiyat: ₺2.023,00.Şu andaki fiyat: ₺1.923,00.

Karton köşebent, genellikle kartondan veya sert kağıttan yapılan, koruyucu bir ambalaj malzemesidir. Ürünlerin taşınması, depolanması ve sevkiyatı sırasında köşe ve kenarlarının zarar görmesini önlemek için kullanılır. Bu köşebentler, ürünlerin köşelerine yerleştirilerek darbelere, çizilmelere ve diğer hasarlara karşı ekstra koruma sağlar.

Karton köşebentlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Mobilya, elektronik, cam, seramik ürünleri ve sanayi malzemeleri gibi çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılır. Yapıları itibarıyla hafif olmalarına rağmen sağlam bir koruma sunarlar. Ayrıca, geri dönüştürülebilir olmaları sebebiyle çevre dostu bir ambalaj çözümüdür.

Bu köşebentler, ürünlerin yüzeyine zarar vermeden sabitlenmek üzere tasarlanmıştır ve çeşitli boyut ve kalınlıklarda üretilebilirler. Böylece farklı boyutlardaki ürünler için uygun koruma sağlanabilir. Karton köşebentler aynı zamanda istifleme sırasında da ek destek sağlayarak ürünlerin daha güvenli bir şekilde depolanmasına ve taşınmasına olanak tanır.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“L Karton Köşebent” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ARA