İndirim!

Signode PRHR-114 Havalı Çelik Çember Makinası (13-19mm)

Orijinal fiyat: ₺2.023,00.Şu andaki fiyat: ₺1.923,00.

  • Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası fiyatları
  • Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası tamiri
  • Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası teknik servis
  • Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası yedek parça

Açıklama

Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası endüstriyel ambalajlama ve taşıma işlemlerinde kullanılan çemberleme makinasıdır. Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası çelik şerit çemberleri ürünlerin etrafına sıkıca sararak ambalajlama ve taşıma işlemlerini kolaylaştırır. Signode PRHR-114 havalı çelik şerit çember makinasının bazı teknik özellikleri şunlardır;
  • Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası çelik şerit çemberi ürünün etrafına sıkıca sarar ve gereken gerilimi sağlar.
  • Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası çelik şerit çemberi kesmek için entegre bir kesme mekanizması bulunmaktadır.
  • Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası çelik şerit çemberin gerdirilmesini ve güvenli bir şekilde toka yardımı ile sabitlenmesini sağlayan ve hava ile çalışan kombine bir çelik çember makinasıdır.
Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası ağır yüklerin taşınması veya depolanması gereken endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilmektedir. Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası kullanan işletmeler için tercih edilebilecek son derece dayanıklı, uzun ömürlü ve firmaların sıklıkla tercih ettiği ve uzun yıllar kullanılabilir olması nedeniyle Signode PRHR-114 uygun bir havalı çelik çember makinasıdır. Havalı çelik şerit çemberleme makineleri lojistik, nakliye ve depolama endüstrileri gibi birçok sektörde kullanılır. Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası satın almadan önce firmamız STS Ambalaj ile iletişime geçip uygun fiyatlardan yararlanma fırsatını kaçırmayın.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Signode PRHR-114 Havalı Çelik Çember Makinası (13-19mm)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ARA